HĽADÁ SA ENERGIA!

1. decembra 2019 odštartoval už 7. ročník celoslovenskej súťaže Hľadá sa energia!, ktorá je určená pre žiakov základných škôl a osemročných gymnázií.

Poslaním súťaže je rozšírenie vedomostí detí a mládeže o energetike, ekológii, osvojení si zásad zodpovedného správania sa k životnému prostrediu, zvýšenie bezpečnosti detí a v neposlednom rade oživenie náplne voľného času mladej generácie. Na trojčlenné žiacke tímy čaká séria štyroch jedinečných úloh, ktoré preveria nie len ich vedomosti, ale podporia aj ich kreativitu, kritické myslenie, manuálnu zručnosť, prezentačné schopnosti a tímovú spoluprácu.

V 7. ročníku na súťažné tímy čakajú výzvy natočiť krátke video o vašom tíme, nájsť mladého superhrdinu, pozrieť sa ako bude vyzerať svet v roku 2050 a zorganizovať preteky eko-lodí! R
egistrácia tímov a riešenie série úloh trvá do 31. mája 2020. Na najlepšie tímy čaká v júni Veľké Finále v Elektrárni Piešťany!

Súťažíme v 3 kategóriách: najlepší tím, najlepšia škola a najaktívnejší učiteľ, a máme pripravené ceny v hodnote viac ako  3 000 €.

 

Podrobné informácie, pravidlá súťaže, registráciu ako aj súťažné zadania nájdete na www.hladasaenergia.sk

Tento projekt podporili

ZSE logo.jpg

 

 

 

 

Next Opportunity for the World

Mládežnícka 38

934 05 Levice, Slovensko

IČO: 42334730

info@now.sk

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic

© 2013-2020 by OZ NOW