STAŇTE SA PARTNEROM SLOVENSKEJ POSÁDKY!

 

Radi by sme oslovili Vašu spoločnosť pri podpore jedinej slovenskej posádky, ktorá bude reprezentovať Slovensko na medzinárodných pretekoch elektromobilov  eTour Europe 2016 (29.4 - 8.5. 2016). 

 

Našim cieľom je za 9 dní prejsť elektromobilom viac ako 5 000 kilometrov cez 9 krajín, navštíviť 9 európskych metropol a reprezentovať nielen Slovensko, ale aj Vašu firmu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Našim partnerom ponúkame:

 

Balíček "M" (hodnota tohto balíčku je 100 €) 

- umiestnenie loga (prípadne ľubovoľného obrázku/textu) v max. rozmeroch 200 x 300 mm na vozidle

 

Balíček "L" (hodnota tohto balíčku je 200 €) 

- umiestnenie loga (prípadne ľubovoľného obrázku/textu) v max. rozmeroch 300 x 400 mm na vozidle

 

Balíček "XL" (hodnota tohto balíčku je 300 €) 

- umiestnenie 2x loga (prípadne ľubovoľného obrázku/textu) v max. rozmeroch 300 x 400 mm na vozidle

 

ku každému balíčku zároveň ponúkame:

- umiestnenie loga na našom webe www.now.sk s preklikom na konkrétnu stránku;

- predstavenie partnerov na našej FB stránke, ako aj na fotoblogu z rally;

- prednáška o cestovaní elektromobilom po Európe (zážitky a skúsenosti z eTour Europe 2016 ako aj Wave 2014, 2015) na vašej firemnej akcii;

- kalendár na rok 2017 z fotiek eTour Europe;

- a samozrejme možnosť predstaviť vašu firmu, produkty a aktivity súvisiace s elektromobilitou na podujatí eMobil 7. mája na námestí Eurovea v Bratislave

 

Získané finančné prostriedky využije občianske združenie NOW na pokrytie nákladov v spojení s účasťou na podujatí eTour Europe 2016 a popularizácii elektromobility na Slovensku.

 

Našou snahou je spomínané podujatie a účasť Slovakia Teamu aj mediálne spropagovať ,a tým popularizovať elektromobilitu na Slovensku. V roku 2015 uverejnila reportáž z Bratislavského podujatia aj TV Markíza. Samozrejme, budeme radi za prípadné zdieľanie našich príspevkov na sociálnych sieťach, tlačových správ a nášho blogu.
 

"V rokoch 2014 a 2015 sme sa zúčastnili ako prvá a zároveň jediná posádka zo Slovenska medzinárodnej rally elektromobilov Wave. Okrem veľkého množstva zážitkov, skúseností a kontaktov z tohto podujatia sme za 30 dní stihli elektromobilom zdolať viac ako 8 000 kilometrov cez 7 krajín. Reprezentovali sme Slovenko aj ako účastníci 2 Guinnessových rekordov. 

S našimi skúsenosťami, kontaktmi na zaujímavé osobnosti z prostredia e-komunity ako aj s vtipnými zážitkami z cestovania elektromobilom po Európe sme sa podelili počas našich prednášok pre verejnosť. Prezentovali sme počas cestovateľského festivalu Cestou necestou, alebo aj na 2.eZraze v Bojniciach."

Našu prednášku nájdete tu: https://prezi.com/4znln1jngoy0/elektromobilom-po-europe/ 

 

Ďakujeme za Vašu odpoveď a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

-- 

S pozdravom / Best regards

RNDr. Adrián Krajňák
predseda/chairman OZ NOW

 +421 903 95 93 91

 

Podporili nás: