top of page

STAŇTE SA PARTNEROM SLOVENSKEJ POSÁDKY!

 

Radi by sme oslovili Vašu spoločnosť pri podpore jedinej slovenskej posádky, ktorá bude reprezentovať Slovensko na medzinárodných pretekoch elektromobilov  eTour Europe 2016 (29.4 - 8.5. 2016). 

 

Našim cieľom je za 9 dní prejsť elektromobilom viac ako 5 000 kilometrov cez 9 krajín, navštíviť 9 európskych metropol a reprezentovať nielen Slovensko, ale aj Vašu firmu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Našim partnerom ponúkame:

 

Balíček "M" (hodnota tohto balíčku je 100 €) 

- umiestnenie loga (prípadne ľubovoľného obrázku/textu) v max. rozmeroch 200 x 300 mm na vozidle

 

Balíček "L" (hodnota tohto balíčku je 200 €) 

- umiestnenie loga (prípadne ľubovoľného obrázku/textu) v max. rozmeroch 300 x 400 mm na vozidle

 

Balíček "XL" (hodnota tohto balíčku je 300 €) 

- umiestnenie 2x loga (prípadne ľubovoľného obrázku/textu) v max. rozmeroch 300 x 400 mm na vozidle

 

ku každému balíčku zároveň ponúkame:

- umiestnenie loga na našom webe www.now.sk s preklikom na konkrétnu stránku;

- predstavenie partnerov na našej FB stránke, ako aj na fotoblogu z rally;

- prednáška o cestovaní elektromobilom po Európe (zážitky a skúsenosti z eTour Europe 2016 ako aj Wave 2014, 2015) na vašej firemnej akcii;

- kalendár na rok 2017 z fotiek eTour Europe;

- a samozrejme možnosť predstaviť vašu firmu, produkty a aktivity súvisiace s elektromobilitou na podujatí eMobil 7. mája na námestí Eurovea v Bratislave

 

Získané finančné prostriedky využije občianske združenie NOW na pokrytie nákladov v spojení s účasťou na podujatí eTour Europe 2016 a popularizácii elektromobility na Slovensku.

 

Našou snahou je spomínané podujatie a účasť Slovakia Teamu aj mediálne spropagovať ,a tým popularizovať elektromobilitu na Slovensku. V roku 2015 uverejnila reportáž z Bratislavského podujatia aj TV Markíza. Samozrejme, budeme radi za prípadné zdieľanie našich príspevkov na sociálnych sieťach, tlačových správ a nášho blogu.
 

"V rokoch 2014 a 2015 sme sa zúčastnili ako prvá a zároveň jediná posádka zo Slovenska medzinárodnej rally elektromobilov Wave. Okrem veľkého množstva zážitkov, skúseností a kontaktov z tohto podujatia sme za 30 dní stihli elektromobilom zdolať viac ako 8 000 kilometrov cez 7 krajín. Reprezentovali sme Slovenko aj ako účastníci 2 Guinnessových rekordov. 

S našimi skúsenosťami, kontaktmi na zaujímavé osobnosti z prostredia e-komunity ako aj s vtipnými zážitkami z cestovania elektromobilom po Európe sme sa podelili počas našich prednášok pre verejnosť. Prezentovali sme počas cestovateľského festivalu Cestou necestou, alebo aj na 2.eZraze v Bojniciach."

Našu prednášku nájdete tu: https://prezi.com/4znln1jngoy0/elektromobilom-po-europe/ 

 

Ďakujeme za Vašu odpoveď a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

-- 

S pozdravom / Best regards

RNDr. Adrián Krajňák
predseda/chairman OZ NOW

 +421 903 95 93 91

 

Podporili nás:

bottom of page